У Вінниці всі дитячі садки мають відновити роботу до 25 серпня


У Вінниці поступово відновлять роботу дитячі садки. З першого червня із 55 муніципальних закладів дошкільної освіти працювало лише 27. Решта не встигли відкритись через епідемічну ситуацію. Наразі вже працює 34 заклади, повідомляє Vlasno.info з посиланням на Муніципалітет.

Об этом сообщает Редакция news

Головною умовою для відкриття дитячих садків було, щоб всі працівники пройшли ІФА-тести. Якщо були виявлені певні показники, то додатково робились ПЛР-тести. На всі необхідні засоби дезінфекції та тести для садочків було виділено кошти.

Як розповіла завідуюча ЗДО №11 Віта Горова садочок сьогодні працює перший день після відкриття:

"Перед тим, як відкрити заклад всі працівники та персонал здали тести на коронавірус. Зараз дітей ще не багато, але поступово їх буде більше. Адже є правила прийому – має бути довідка про епідоточення діточок і мають бути відповідні щеплення. Сьогодні 9 дітей. Правила у нас такі: батьки приводять дітей в двір, там працівники закладу запитують про те, чи нормально почуває себе маля, чи немає хворих у родині. Після того в обох міряємо температуру. Потім дитина йде до свого майданчика, батьків пускати в приміщення заборонено", – каже Віта Горова.

Для створення безпечних умов в дитячих садочках з 25 травня по 16 червня року 1932 працівника дитячих садків пройшли тестування на коронавірус методом ІФА. Тестування проводилося коштом міського бюджету.

Дозвіл на відновлення роботи дитячих садків надається комісією після перевірки таких умов:
забезпечення закладу усіма необхідними протиепідемічними засобами
якість води має відповідати нормативам,
працівники закладів мають пройти медогляд, в тому числі – тестування на коронавірус.


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/dopomoga/osvita/item/38551-u-vinnytsi-vsi-dytiachi-sadky-maiut-vi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя