Китай передумав вкладати $5 млрд у розробку газового родовища в Ірані

<p>Минулого року з проєкту щодо розробки в Ірані родовища природного газу вийшла французька компанія Об этом сообщает <a href=newsmax.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Минулого року з проєкту щодо розробки в Ірані родовища природного газу вийшла французька компаніяРішення Пекін ухвалив на тлі економічного тиску на Китай та Іран з боку СШАМіністр нафти Ірану Біджан Зангане заявив, що національна нафтова компанія Китаю відмовилася від угоди на суму 5 мільярдів доларів, яка передбачала розробку в Ірані гігантського родовища природного газу в Перській затоці, Південного Парсу.


Про це повідомляє «Радіо Свобода».


«Китайська національна нафтова корпорація CNPC стала головним інвестором у планах щодо розширення родовища Південний Парс після того, як французька компанія Total вийшла з проєкту в серпні 2018 року. Total планувала інвестувати 1 мільярд доларів, як це передбачав укладений у 2017 році контракт з Іраном, але французька компанія відмовилася від проєкту під тиском з боку Вашингтона», — йдеться у повідомленні.


Це рішення Пекін ухвалив на тлі економічного тиску на Китай та Іран з боку США і кількох військових інцидентів у регіоні.


Як відомо, європейські лідери на засіданні Генасамблеї ООН в Нью-Йорку прямо заявили, що немає жодного іншого пояснення для нещодавніх атак на саудівську нафтову інфраструктуру, окрім іранської причетності.


Натомість Іран відкидає звинувачення у нападах на саудівські нафтові об’єкти.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/kitay-peredumav-vkladati-5-mlrd-u-rozrobku-gazovogo-rodovishcha-v-irani-630624.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя