Волкер дає свідчення в Конгресі США

<span>Курт Волкер прийшов на закриті слухання в Конгресі</span> — Волкер дає свідчення в Конгресі США
Курт Волкер прийшов на закриті слухання в Конгресі
Слухання проходять за закритими дверима Об этом сообщает vsevkurse.in.ua со ссылкой на СМИ.


Колишній спеціальний посланник США на переговорах з питань України Курт Волкер у четвер вранці прибув до Конгресу для надання свідчень у справі про контакти адміністрації Дональда Трампа з Києвом. Про це повідомляє Укрінформ 3 жовтня.


Зазначається, що слухання проходять за закритими дверима на спільному засіданні комітетів з питань розвідки, зовнішніх справ, а також нагляду і реформ палати представників.


Волкер став другим чиновником адміністрації Трампа, який надає офіційні свідчення в контексті розслідування про імпічмент президента США, ініційованого демократами в нижній палаті Конгресу США. Першим доповідачем по цьому процесу став в.о. директора Національної розвідки США Джозеф Магуайр, який надавав свідчення в палаті представників минулого тижня.


Раніше стало відомо, що Волкер погодився виступити перед Конгресом 3 жовтня.


Держсекретар США Майк Помпео стверджує, що Волкер і Йованович не можуть свідчити щодо імпічменту Трампа.


Натомість у Конгресі звинуватили Помпео в залякуванні свідків в «українській справі».


Раніше комітет Палати представників Конгресу США з іноземних справ викликав в суд держсекретаря Майка Помпео з документами, що стосуються взаємодії президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.


Члени Палати представників США від Демократичної партії зажадали від адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані надати всі документи, які стосуються відносин з Україною.


Читайте також:
  • «Цап-відбувайло» на ім’я Руді Джуліані


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/volker-daje-svidchennya-v-kongresi-ssha-629956.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя